Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
OSHP-ja vazhdon të ketë problem ruajtjen e integritetit institucional
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OSHP-ja vazhdon të ketë problem ruajtjen e integritetit institucional

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OSHP-ja vazhdon të ketë problem ruajtjen e integritetit institucional

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mungesa e konsistencës në vendimmarrje si dhe shkelja e afateve kohore për trajtimin e ankesave, nga Organi Shqyrtues i Prokurimit Publik (OSHP) janë disa nga problemet e evidentuara gjatë monitorimit të këtij institucioni nga Demokracia Plus (D+), përderisa ruajtja e integritetit institucional del të jetë problemi kryesor i Organit Shqyrtues të Prokurimit Publik.

Kategoritë


0 komente