Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Osmani: Nga plumbat qorr humben jetën shumë qytetarë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Osmani: Nga plumbat qorr humben jetën shumë qytetarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Osmani: Nga plumbat qorr humben jetën shumë qytetarë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9 shikime
 • 9 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani në emër të kësaj partie, ka përmendur disa raste kur nga plumbat qorr kanë pësuar me jetë qytetarët e vendit. Derisa, një rrezik të tillë e ka shkaktuar edhe zëvendëskryeministri Gashi.

Kategoritë


0 komente