Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

OVL e UÇK-së ndan dekorata për Krasniqin, Selimin, Haradinajn e Gecin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OVL e UÇK-së ndan dekorata për Krasniqin, Selimin, Haradinajn e Gecin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OVL e UÇK-së ndan dekorata për Krasniqin, Selimin, Haradinajn e Gecin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me rastin e 28 Nëntorit, OVL e UÇK-së të hënën për kontributin e dhënë në luftën çlirimtare të Kosovës ndau dekorata për Mujë Krasniqin, Rexhep Selimin, Daut Haradinajn dhe Halit Gecin.

Kategoritë


0 komente