Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pacolli: Në fund të këtij muaji do të kemi datën për liberalizim të vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli: Në fund të këtij muaji do të kemi datën për liberalizim të vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli: Në fund të këtij muaji do të kemi datën për liberalizim të vizave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, deklaroi sot në Vjenë, se ka marrë mbështetjen nga Austria për anëtarësimin e vendit tonë në organizatat ndërkombëtare, përfshirë Interpolin dhe UNESCO-n, ndërsa shprehu besimin se data për heqjen e vizave do të dihet deri në fund të këtij muaji.

Kategoritë


0 komente