Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pacolli paralajmëron njohje të reja, do të ketë edhe nga BE
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli paralajmëron njohje të reja, do të ketë edhe nga BE

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli paralajmëron njohje të reja, do të ketë edhe nga BE

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i diplomacisë kosovare, Behgjet Pacolli, në adresimin e tij për media në Bruksel, ka paralajmëruar njohje të reja për Kosovën, në mesin e të cilëve edhe nga vende të BE-së, por nuk ka dashur të japë emra specifikë, ndërkohë që ka hedhur poshtë pretendimet e Beogradit zyrtar se ka pasur tërheqje të njohjeve.

Kategoritë


0 komente