Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pacolli: Pishina e Gërmisë do të shfrytëzohet edhe për patinazh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli: Pishina e Gërmisë do të shfrytëzohet edhe për patinazh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli: Pishina e Gërmisë do të shfrytëzohet edhe për patinazh

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i AKR-së për Prishtinën, Selim Pacolli sot ka shpalosur programin e tij para elektoratit të tij në Gërmi, me ç’rast ka premtuar zhvillim të kësaj zone rekreative për qytetarët e Prishtinës, me transport ekologjik.

Kategoritë


0 komente