Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Pacolli premton ngrohje dhe energji elektrike me impiantin e mbeturinave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Pacolli premton ngrohje dhe energji elektrike me impiantin e mbeturinave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Pacolli premton ngrohje dhe energji elektrike me impiantin e mbeturinave

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli sot ka bërë publik programin për lagjen Kolovicë dhe Kodrën e Trimave, ku ka premtuar ndërtimin e një impianti për shfrytëzimin e mbeturinave, i cili do të shfrytëzohej jo vetëm për riciklim dhe mbrojte të ambientit por edhe për të përfituar energjinë elektrike, ujin e ngrohët dhe avullin.

Kategoritë


0 komente