Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Pacolli: Qytetarët e Prishtinës të votojnë për vizionin tim për kryeqytetin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Pacolli: Qytetarët e Prishtinës të votojnë për vizionin tim për kryeqytetin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Pacolli: Qytetarët e Prishtinës të votojnë për vizionin tim për kryeqytetin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga AKR-ja, Selim Pacolli, u ka bërë thirrje qytetarëve të Prishtinës që të dalin dhe të votojnë për programin me të mirë për katër vitet e ardhshme.

Kategoritë


0 komente