Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Pacolli: Tmerr gjendja e Kurrizit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Pacolli: Tmerr gjendja e Kurrizit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Pacolli: Tmerr gjendja e Kurrizit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli tunelin tek Kurrizi në Prishtinë e ka konsideruar si një tmerr i cili i rrezikon edhe nxënësit e shkollave të asaj ane.

Kategoritë


0 komente