Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pacolli mohon të ketë paguar për titullin në Bangkok, thotë se u nderua për aktivitetet e tij humanitare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli mohon të ketë paguar për titullin në Bangkok, thotë se u nderua për aktivitetet e tij humanitare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli mohon të ketë paguar për titullin në Bangkok, thotë se u nderua për aktivitetet e tij humanitare

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 102 shikime
 • 102 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pacolli mohon të ketë paguar për titullin në Bangkok, thotë se u nderua për aktivitetet e tij humanitare

Kategoritë0 komente