Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Padit Këshillin e Pavarur Mbikëqyrës, nuk ia pranoi aftësinë e kufizuar në konkursin për punë në Apel
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Padit Këshillin e Pavarur Mbikëqyrës, nuk ia pranoi aftësinë e kufizuar në konkursin për punë në Apel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Padit Këshillin e Pavarur Mbikëqyrës, nuk ia pranoi aftësinë e kufizuar në konkursin për punë në Apel

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 795 shikime
 • 795 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente