Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Emrat e 200 serbëve dhe shqiptarëve të dyshuar për krime lufte në Gjakovë i dorëzohen Prokurorisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emrat e 200 serbëve dhe shqiptarëve të dyshuar për krime lufte në Gjakovë i dorëzohen Prokurorisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emrat e 200 serbëve dhe shqiptarëve të dyshuar për krime lufte në Gjakovë i dorëzohen Prokurorisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 380 shikime
 • 380 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emrat e 200 serbëve dhe shqiptarëve të dyshuar për krime lufte në Gjakovë i dorëzohen Prokurorisë

Kategoritë


0 komente