Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Emrat e 200 serbëve dhe shqiptarëve të dyshuar për krime lufte në Gjakovë i dorëzohen Prokurorisë
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Emrat e 200 serbëve dhe shqiptarëve të dyshuar për krime lufte në Gjakovë i dorëzohen Prokurorisë

Shpërndaje videon