Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Paga mesatare në Telekomin e Kosovës 980 euro, në Postë 800 e në KEK 600 - 1
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Paga mesatare në Telekomin e Kosovës 980 euro, në Postë 800 e në KEK 600 - 1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Paga mesatare në Telekomin e Kosovës 980 euro, në Postë 800 e në KEK 600 - 1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 273 shikime
 • 273 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Paga mesatare në Telekomin e Kosovës 980 euro, në Postë 800 e në KEK 600 -1

Kategoritë0 komente