Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pahor bën thirrje të ratifikohet demarkacioni me Malin e Zi dhe të vazhdohet dialogu
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pahor bën thirrje të ratifikohet demarkacioni me Malin e Zi dhe të vazhdohet dialogu

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pahor bën thirrje të ratifikohet demarkacioni me Malin e Zi dhe të vazhdohet dialogu

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, pati një mori kërkesash për institucionet e Kosovës, gjatë adresimit para ligjvënësve kosovar.

Kategoritë


0 komente