Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Pajisje dhe inventar për shkollën shqipe në veri të Mitrovicës
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Pajisje dhe inventar për shkollën shqipe në veri të Mitrovicës

Shpërndaje videon