Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pajisje dhe inventar për shkollën shqipe në veri të Mitrovicës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pajisje dhe inventar për shkollën shqipe në veri të Mitrovicës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pajisje dhe inventar për shkollën shqipe në veri të Mitrovicës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komuna e Mitrovicës Veriore ka ndihmuar sot nxënësit shqiptarë të Shkollës fillore ‘Aziz Sylejmani’ në lagjen “Kodra e Minatorëve” në veri të Mitrovicës, duke sjellë për ta lap-topë, projektor, printer skaner dhe fotokopje, si dhe inventarë banka, karrige, ormana, varëse etj, vlera e të cilave arrinë shumën rreth 7 mijë euro.

Kategoritë


0 komente