Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pajtohen Presidenti dhe ambasadori britanik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pajtohen Presidenti dhe ambasadori britanik

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pajtohen Presidenti dhe ambasadori britanik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ishte raportuar se i kanë prish raportet me njëri-tjetrin, por ata dy sot krejt të relaksuar kanë pirë edhe kafe së bashku.

Kategoritë0 komente