Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pak gjasa që më 2018 të nisë ndërtimi i Fakultetit të Matematikës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pak gjasa që më 2018 të nisë ndërtimi i Fakultetit të Matematikës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pak gjasa që më 2018 të nisë ndërtimi i Fakultetit të Matematikës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pak gjasa që më 2018 të nisë ndërtimi i Fakultetit të Matematikës

Kategoritë


0 komente