Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pal Lekaj tenton të shpjegojë diçka për çmimet e aviobiletave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pal Lekaj tenton të shpjegojë diçka për çmimet e aviobiletave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pal Lekaj tenton të shpjegojë diçka për çmimet e aviobiletave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj kur u pyet në seancë se çfarë kanë bërë që bashkatdhetarët të paguajnë më pak për biletat kur të vijnë në Kosovë, u mundua të arsyetohet. Konstaton se Kosova nuk ka çmimet më të shtrenjta në rajon.

Kategoritë


0 komente