Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj e sheh pozitiv faktin që ndaj ministrave po mund të ngrihet aktakuzë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj e sheh pozitiv faktin që ndaj ministrave po mund të ngrihet aktakuzë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj e sheh pozitiv faktin që ndaj ministrave po mund të ngrihet aktakuzë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 110 shikime
 • 110 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj e sheh pozitiv faktin që ndaj ministrave po mund të ngrihet aktakuzë

Kategoritë0 komente