Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Palmer do ta udhëheqë misionin e paqes ndërmjet Serbisë e Kosovës”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Palmer do ta udhëheqë misionin e paqes ndërmjet Serbisë e Kosovës”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Palmer do ta udhëheqë misionin e paqes ndërmjet Serbisë e Kosovës”

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 178 shikime
 • 178 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente