Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pamje nga aksidenti ku humbi jetën një grua dhe dy të tjera janë në gjendje të rëndë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje nga aksidenti ku humbi jetën një grua dhe dy të tjera janë në gjendje të rëndë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje nga aksidenti ku humbi jetën një grua dhe dy të tjera janë në gjendje të rëndë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 1,140 shikime
 • 1,140 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente