Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pamje nga aksidenti që la gjashtë të lënduar në Gllarevë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje nga aksidenti që la gjashtë të lënduar në Gllarevë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje nga aksidenti që la gjashtë të lënduar në Gllarevë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,626 shikime
 • 1,626 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje nga aksidenti që la gjashtë të lënduar në Gllarevë

Kategoritë


0 komente