Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pamje nga aksidenti tragjik në Fushë Kosovë ku humbi jeten 24 vjeçari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje nga aksidenti tragjik në Fushë Kosovë ku humbi jeten 24 vjeçari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje nga aksidenti tragjik në Fushë Kosovë ku humbi jeten 24 vjeçari

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,355 shikime
 • 1,355 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje nga aksidenti tragjik në Fushë Kosovë

Kategoritë0 komente