Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë grafike.

Ooops, ndodhi një gabim!

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë grafike.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pamje të rënda nga lufta në Kosovë: Kufomat e njerëzve në bunare e lumë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje të rënda nga lufta në Kosovë: Kufomat e njerëzve në bunare e lumë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje të rënda nga lufta në Kosovë: Kufomat e njerëzve në bunare e lumë

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 5,002 shikime
 • 5,002 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente