Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
PAMJE frikësuese: Momenti kur pasagjeri tenton ta hapë derën e aeroplanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PAMJE frikësuese: Momenti kur pasagjeri tenton ta hapë derën e aeroplanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PAMJE frikësuese: Momenti kur pasagjeri tenton ta hapë derën e aeroplanit

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 521 shikime
 • 521 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente