Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pamje të mërgimtarëve të lodhur nga pritjet e gjata në Merdarë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje të mërgimtarëve të lodhur nga pritjet e gjata në Merdarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje të mërgimtarëve të lodhur nga pritjet e gjata në Merdarë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,218 shikime
 • 1,218 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mërdara po vazhdon të mbetet pikëkalimi më problematik sa i përket kolonave të gjata.

Kategoritë


0 komente