Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Parapagimi i RTK-së, e vetmja formë e pavarësimit të transmetuesit publik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Parapagimi i RTK-së, e vetmja formë e pavarësimit të transmetuesit publik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Parapagimi i RTK-së, e vetmja formë e pavarësimit të transmetuesit publik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pavarësimi i mënyrës së financimit të mediumit publik RTK, do të bëjë që ky institucion të pavarësohet nga ndikimet politike. Anëtarët e Komisionit për Administratë Publike, Pushtet Lokal dhe Media, thanë se edhe vetë ideja e plotësim-ndryshimit të ligjit për RTK-në ka ardhur për ta ndryshuar mënyrën e financimit të transmetuesit publik.

Kategoritë


0 komente