Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Parku arkeologjik Ulpiana gjatë vitit 2018 kishte mbi 18 mijë vizitorë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Parku arkeologjik Ulpiana gjatë vitit 2018 kishte mbi 18 mijë vizitorë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Parku arkeologjik Ulpiana gjatë vitit 2018 kishte mbi 18 mijë vizitorë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe homologu i tij nga Maqedonia, Asaf Ademi sot vizituan Parkun Arkeologjik Ulpiana, për të parë për së afërmi me punimet e gërmimeve që janë bërë deri më tani.

Kategoritë


0 komente