Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fëmijët të rrezikuar nga lodrat e prishura në parkun e Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fëmijët të rrezikuar nga lodrat e prishura në parkun e Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fëmijët të rrezikuar nga lodrat e prishura në parkun e Prishtinës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 263 shikime
 • 263 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fëmijët të rrezikuar nga lodrat e prishura në parkun e Prishtinës

Kategoritë


0 komente