Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Partitë nuk pajtohen për zgjedhje të parakohshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Partitë nuk pajtohen për zgjedhje të parakohshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Partitë nuk pajtohen për zgjedhje të parakohshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Partitë politike kanë mbajtur për herë të tretë tryezën e nisur nga LDK, për të diskutuar rreth arritjes së konsensusit për temat që janë me rëndësi për shtetin.

Kategoritë


0 komente