Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Partitë shqiptare po e fuqizojnë Serbinë brenda Preshevës”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Partitë shqiptare po e fuqizojnë Serbinë brenda Preshevës”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Partitë shqiptare po e fuqizojnë Serbinë brenda Preshevës”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 152 shikime
 • 152 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Partitë shqiptare po e fuqizojnë Serbinë brenda Preshevës”

Kategoritë


0 komente