Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pas 20 vjetësh, debat televiziv mes kandidatëve në garë për kryetar të Stambollit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pas 20 vjetësh, debat televiziv mes kandidatëve në garë për kryetar të Stambollit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas 20 vjetësh, debat televiziv mes kandidatëve në garë për kryetar të Stambollit

 • E publikuar: Para 5 ditësh
 • 109 shikime
 • 109 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente