Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
PasDite: Në studio Zana Cana - Koordinatore e projektit, – ICK dhe UNICEF me punëtori për ndërmarrje sociale 27 Gusht 2019
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PasDite: Në studio Zana Cana - Koordinatore e projektit, – ICK dhe UNICEF me punëtori për ndërmarrje sociale 27 Gusht 2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PasDite: Në studio Zana Cana - Koordinatore e projektit, – ICK dhe UNICEF me punëtori për ndërmarrje sociale 27 Gusht 2019

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente