Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pasi i shpenzuan kot 2 milion euro, shteti do shpenzojë miliona euro të tjera për të njëjtën gjë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pasi i shpenzuan kot 2 milion euro, shteti do shpenzojë miliona euro të tjera për të njëjtën gjë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pasi i shpenzuan kot 2 milion euro, shteti do shpenzojë miliona euro të tjera për të njëjtën gjë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 452 shikime
 • 452 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përderisa arsyeja e dështimit të përfundimit të objektit të Qendrës Protokollare nuk janë bërë kurrë të qarta, presidenti Hashim Thaçi po planifikon nisjen e një qendre të re rezidencash shtetërore.

Kategoritë


0 komente