Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pasi nisi që të mësoj shqip, i dashuri miliarder e bënë edhe këtë për Morena Tarakun
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pasi nisi që të mësoj shqip, i dashuri miliarder e bënë edhe këtë për Morena Tarakun

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pasi nisi që të mësoj shqip, i dashuri miliarder e bënë edhe këtë për Morena Tarakun

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 412 shikime
 • 412 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pasi nisi që të mësoj shqip, i dashuri miliarder e bënë edhe këtë për Morena Tarakun

Kategoritë


0 komente