Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

PDK as sonte nuk bënë publik emrat e kandidatëve për ministra
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PDK as sonte nuk bënë publik emrat e kandidatëve për ministra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PDK as sonte nuk bënë publik emrat e kandidatëve për ministra

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së PDK-së dhe askush nuk është prononcuar për media, dhe po ashtu ende asgjë nuk ka zyrtare lidhur me emrat për ministrat e rinj.

Kategoritë


0 komente