Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çelaj: PDK ende nuk e ka caktuar kandidatin për Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çelaj: PDK ende nuk e ka caktuar kandidatin për Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 28:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çelaj: PDK ende nuk e ka caktuar kandidatin për Prishtinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i degës së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) për Prishtinë, Lirak Çelaj, ka theksuar se partia e tij ende nuk ka vendosur për emrin e kandidatit për të parin e Prishtinës, në zgjedhjet lokale të 22 tetor. Për më shumë: http://telegra.fi/EPWtgs

Kategoritë


0 komente