Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
I kushtoi Arsenalit rreth 80 milionë euro, me huqjen e Pepes po qesh e gjithë bota!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I kushtoi Arsenalit rreth 80 milionë euro, me huqjen e Pepes po qesh e gjithë bota!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I kushtoi Arsenalit rreth 80 milionë euro, me huqjen e Pepes po qesh e gjithë bota!

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 280 shikime
 • 280 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çfarë ka humbur

Kategoritë


0 komente