Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​PEN shënon Ditën e Rinisë me kuiz vetëdijësues për edukimin seksual
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​PEN shënon Ditën e Rinisë me kuiz vetëdijësues për edukimin seksual

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​PEN shënon Ditën e Rinisë me kuiz vetëdijësues për edukimin seksual

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot, në kuadër të Ditës Botërore të Rinisë, organizata PEN në kuadër të koalicionit K10, kanë organizuar një kuiz për të rinjtë në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Kategoritë


0 komente