Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pensionistët duan që kushti me 15 vjet përvojë pune për pension ose të hiqet ose të ulet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pensionistët duan që kushti me 15 vjet përvojë pune për pension ose të hiqet ose të ulet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pensionistët duan që kushti me 15 vjet përvojë pune për pension ose të hiqet ose të ulet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 337 shikime
 • 337 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pensionistët duan që kushti me 15 vjet përvojë pune për pension ose të hiqet ose të ulet

Kategoritë


0 komente