Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Pepa: Për borxhet nuk kemi ende një vendim gjykate
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Pepa: Për borxhet nuk kemi ende një vendim gjykate

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Pepa: Për borxhet nuk kemi ende një vendim gjykate

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Pepa: Per borxhet nuk kemi ende nje vendim gjykate

Petrit Pepaj nga Zyra e Rregullatorit të Energjisë ka bërë të ditur se Kosova ka problem politik mbulimin e energjisë në veri të Mitrovicës.

Kategoritë


0 komente