Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Për financimin e subjekteve politike, 4.2 milionë euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për financimin e subjekteve politike, 4.2 milionë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për financimin e subjekteve politike, 4.2 milionë euro

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 4 milionë e 200 mijë euro për financim të aktiviteteve të subjekteve politike nga fondi për vitin 2018, ku këto mjete ndahen në bazë të përfaqësimit të numrit të ulëseve të fituara në Kuvendi për atë mandat.

Kategoritë


0 komente