Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Për herë të parë Kushtetuesja veç me gjyqtarë vendorë dhe me pikëpyetje për besueshmëri
Për herë të parë Kushtetuesja veç me gjyqtarë vendorë dhe me pikëpyetje për besueshmëri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë