Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Për herë të tretë pastrohet hapësira rreth stadiumit “Fadil Vokrri”, u pastrua edhe në Lipjan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për herë të tretë pastrohet hapësira rreth stadiumit “Fadil Vokrri”, u pastrua edhe në Lipjan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për herë të tretë pastrohet hapësira rreth stadiumit “Fadil Vokrri”, u pastrua edhe në Lipjan

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 210 shikime
 • 210 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente