Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Për shkak të borës për 24 orë u shkaktuan 27 aksidente, “atraksion botëror” skijimi në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për shkak të borës për 24 orë u shkaktuan 27 aksidente, “atraksion botëror” skijimi në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për shkak të borës për 24 orë u shkaktuan 27 aksidente, “atraksion botëror” skijimi në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 481 shikime
 • 481 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për shkak të borës për 24 orë u shkaktuan 27 aksidente, “atraksion botëror” skijimi në Prishtinë

Kategoritë


0 komente