Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Për vërshimet në Podujevë, banorët e fajësojnë komunën për mosrregullim të shtratit të lumit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për vërshimet në Podujevë, banorët e fajësojnë komunën për mosrregullim të shtratit të lumit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për vërshimet në Podujevë, banorët e fajësojnë komunën për mosrregullim të shtratit të lumit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 121 shikime
 • 121 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për vërshimet në Podujevë, banorët e fajësojnë komunën për mosrregullim të shtratit të lumit

Kategoritë0 komente