Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Për vetëm 3 ditë, rreth një mijë dhurues të gjakut në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për vetëm 3 ditë, rreth një mijë dhurues të gjakut në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për vetëm 3 ditë, rreth një mijë dhurues të gjakut në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Drilon Xerxa po dhuron gjak që për të 14 herë. Ai është mjek me profesion, andaj e din sa e rëndësishme është që të ketë doza për ata që kanë nevojë.

Kategoritë


0 komente