Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Për vrasjen që tronditi Kosovën flasin karaçevasit, shkolla në zi
Për vrasjen që tronditi Kosovën flasin karaçevasit, shkolla në zi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për vrasjen që tronditi Kosovën flasin karaçevasit, shkolla në zi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 15,697 shikime
 • 15,697 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për vrasjen që tronditi Kosovën flasin karaçevasit, shkolla në zi

Kategoritë


0 komente


0/500