Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Për zyrtar korrektues në Burgun e Sigurisë së Lartë konkurrenca është 13 për 1, sot është mbajtur testi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për zyrtar korrektues në Burgun e Sigurisë së Lartë konkurrenca është 13 për 1, sot është mbajtur testi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për zyrtar korrektues në Burgun e Sigurisë së Lartë konkurrenca është 13 për 1, sot është mbajtur testi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 361 shikime
 • 361 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente