Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përballja me Izraelin sfidë e vështirë, por jo mision i pamundur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përballja me Izraelin sfidë e vështirë, por jo mision i pamundur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përballja me Izraelin sfidë e vështirë, por jo mision i pamundur

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përzgjedhësi i Kosovës U21, Rafet Prekazi është shprehur i vetëdijshëm për sfidën e vështirë me Izraelin, por ai beson se të përzgjedhurit e tij mund ta fitojnë edhe sfidën e radhës.

Kategoritë


0 komente